Sağlık Mah. Edirne Cad. No:29 Ergene/Tekirdağ
Su Arıtma Cihazları ve Ekipmanları

Hakkımızda

Image

Kaliteli ve uygun fiyata su arıtma cihazı satın almanın doğru adresi.

Sağlıklı su içebilmek günümüzde çok daha önemli hale gelmiştir. Şebeke sularının giderek daha sağlıksız hale gelmesi ve satılan hazır sulara olan güvenin azalması ile kişiler daha çok su artıma sistemlerine ilgi göstermeye başlamıştır. Su arıtma cihazı arayanlar için Duru Su Arıtma Cihazları olarak sahip olduğumuz deneyim ile üstün kalitede hizmet veriyoruz. İnsanların sağlığını doğrudan etkileyen bu denli önemli bir konuda onlar için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Su arıtma sistemleri sektöründe öncü firma olmanın sağladığı avantajla müşterilerimiz için sağlık, hijyen ve güveni ürünlerimizle bütünleştirme amacındayız. Siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız olan en kolay ve uygun çözümleri üstün kalite ve uygun fiyatla vermeye devam etmek öncelikli hedefimizdir. 

Tecrübeli ve alanında profesyonel ekibimizle satış, montaj bakım, onarım ve satış sonrası teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Bununla beraber her marka su arıtma cihazlarının bakım, onarım ve filtre değişim hizmetlerini de bünyemiz tarafından uygulamaktayız.

Çorlu Duru Su Arıtma Sistemleri olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler sonucu onların çözümlerine ortak olmaktan gurur duyuyoruz.